onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Обласний семінар-практикум «Організація експериментально-дослідницької роботи з обдарованими дітьми»

На виконання плану роботи Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, Вінницької обласної станції юних натуралістів 22 травня 2018 року на базі Гайсинського району проведено обласний семінар-практикум «Організація експериментально-дослідницької роботи з обдарованими дітьми», його учасниками стали працівники відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій, відповідальних за еколого-натуралістичну роботу, працівники Вінницької облСЮН.

Робота семінару розпочалася на базі районного Будинку школярів та молоді. Завідувач районного методичного кабінету Сич Віталій Петрович привітав гостей на гайсинській землі та розпочав роботу зібрання. Із презентаційними матеріалами про функціонування позашкільного закладу та основні форми еколого-натуралістичної, дослідницької роботи з вихованцями закладу виступив директор Турчин Артем Сергійович. Далі учасники семінару переглянули міні проекти: «Експериментальне дослідництво учнівських виробничих бригад» (СЗШ І-ІІІ ст. с. Краснопілка, кер. Сидорчук К.Я., Микитенко Н.В.), «Плекаємо сад» (СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці, кер. Кочерягіна Н.П.) та «Уроки сталого розвитку» (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. –ДНЗ с. Бондурі, кер. Яременко Р.М.).

Освіту Гайсинщини презентувала начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко Валентина Миколаївна.

Робота учасників семінару була продовжена на базі районного еколого-натуралістичного центру. Керівник гуртків еколого-натуралістичного напрямку Унковський Артем Миколайович провів екскурсію по навчальних аудиторіях, продемонстрував цікаві експонати, розповів про нестандартні форми роботи з дітьми. Були представлені проекти «Гармонія природи і мистецтва» (Унковський А.М.) та «Акваріумістика» (Грималовський М.В.). За участю вихованців гуртка «Юні бджолярі», було розігране театральне дійство.

Учасники семінару продовжили роботу на базі СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин. Директор школи Сташко Інна Василівна та учнівський колектив освітнього закладу гарними віршами та українською піснею привітали педагогів. Цікава дослідницька робота учасників шкільного лісництва «Паросток» була представлена в сучасно облаштованому навчальному кабінеті на базі Гайсинського районного лісництва. Співпрацю працівників лісництва та колективу освітнього закладу № 4 м. Гайсин презентували інженер з лісових культур Юрченко Оксана Петрівна та вчитель біології Мигидюк Галина Юріївна. По завершенню зібрання була проведена екскурсія дендропарком лісового господарства та підведені підсумки обласного семінару.