onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») - 2018

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 26 квітня 2018 року проведено районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). Урочистою ходою із прапорами роїв розпочалася церемонія відкриття, яка відбулася в Парку пам'яті і слави Героїв-учасників антитерористичної операції на Сході України. На відкритті були присутні почесні гості: голова районної ради Боровий Григорій Іванович, начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко Валентина Миколаївна, голова спілки учасників АТО м. Гайсина та Гайсинського району Данилюк Микола Миколайович, воїни АТО, педагоги. До молодих джур з вітальним словом звернулися Боровий Г.І. та Шрамко В.М. У своїх виступах гості привітали всіх учасників гри, побажали міцного здоров’я, рости справжніми патріотами та захисниками своєї країни, щоб у чесній боротьбі переміг найсильніший. Настанови та поради отримали учасники гри від головного судді змагань Охріменка Юрія Миколайовича.

Патріотизм, силу, мужність, розум – найголовніші риси, притаманні українським козакам, повною мірою продемонстрували учасники районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), етапи якої проходили на базі НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. – гімназія. 21 рій (190 учасників) змагався у спортивній, туристичній і театральній майстерності. "Джури" влучно стріляли, надавали медичну допомогу та проходили справжню смугу перешкод.

За рішенням суддівської колегії змагань рій «Хортиця» (НВК: Гайсинська СЗШ-інтерат І-ІІІ ст.-гімназія) отримав цьогоріч районну першість, "Гайсинські соколи" (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин) стали другими, третя лідерська сходинка дісталася рою «Гранівські соколи» (СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів).

Протоколи гри.