onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада керівників закладів дошкільної освіти

Нарада керівників закладів дошкільної освіти

25 квітня 2018 року відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА на ІІ квартал відбулась чергова нарада керівників закладів дошкільної освіти.

Цього разу на засіданні розглядались питання електробезпеки у закладах дошкільної освіти та безпечного використання побутового електрообладнання, щорічного звітування керівника ЗДО, оновлення змісту роботи методичних кабінетів.

Заступник начальника управління освіти, фізичної культури та спорту Нестерук А.В. нагадала вимоги нормативно-правових документів, що регламентують щорічне звітування директорів ЗДО, наголосила на необхідності змістовного та логічного звіту, а також розкрила прокроковий алгоритм дій при підготовці до організації та проведенні загальних зборів колективу, батьків та громадськості.

Завідувач районного методичного кабінету Сич В.П. обговорив із директорами закладів дошкільної освіти план проведення виїзного семінару за адресами перспективного педагогічного досвіду України з метою вдосконалення професійної компетентності керівників ЗДО та вказав на організаційні моменти у ході підготовки.

На заходах електробезпеки, вжиття яких сприятиме безпечній праці кожного, акцентував увагу присутніх методист РМК Подчос В.М., наголосивши на впливові електричного струму на організм людини, класифікації приміщень за ступенем небезпеки, заходах щодо запобігання ураженню електричним струмом та основних причинах електротравматизму в ЗДО серед працівників.

Методист РМК Діхтяр М.Д. ознайомила учасників наради зі змістом наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №372 «Про затвердження Примірного положення про методичний кабінет закладу дошкільної освіти», наголосивши на меті, принципах, функціях та завданнях методичного кабінету, проаналізувала роботу районних методичних об’єднань та семінарів за березень-квітень 2018 року, а також зупинилась на змістовому наповненні сайтів закладів.

IMG 20180425 101750

IMG 20180425 090141