onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — «Від серця дитини, матері, до серця захисника»

«Від серця дитини, матері, до серця захисника»

«Від серця дитини, матері, до серця захисника» - під таким гаслом в області проводиться волонтерський десант, організований громадською організацією «За нове життя». Учнівськими та педагогічними колективами закладів загальної середньої та дошкільної освіти, батьківською громадськістю організована допомога нашим воїнам-патріотам, які постійно перебувати в бойовій готовності, відстоюють незалежність і безпеку України.

Продукти харчування, засоби гігієни та засоби першої необхідності, малюнки, обереги, зібрані освітніми закладами: ЗДО № 1 «Пролісок» м. Гайсин (директор Бондар О.І.), ЗДО № 2 «Дзвіночок» м. Гайсин (директор Бойко Т.П.), ЗДО № 5 «Факел» м. Гайсин (Павленко К.Г.), НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин (директор Гридзь С.М.), СЗШ І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин (директор Шеремета І.К.), СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин (директор Сташко І.В.), СЗШ І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин (Зиза В.О.), СЗШ І-ІІІ ст. с. Чечелівка (директор Яроменко Н.П.). Велика подяка всім, хто долучився до проведення волонтерського десанту. Впевнені, що тепло дитячих сердець та щирі побажання перемоги нашим військовим наблизить той час, коли в Україні запанує довгоочікуваний мир.

IMG 20180420 103507

IMG 20180419 142603