onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада директорів ЗДО району

Нарада директорів ЗДО району

28 березня 2018 року на базі районного методичного кабінету відбулася чергова нарада керівників закладів дошкільної освіти.

Начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА Шрамко Валентина Миколаївна звернулась до директорів ЗДО з вимогою здійснення належного контролю за організацією харчування, зокрема відповідністю меню-розкладу двотижневому меню, дотриманням режиму харчування, постачанням якісних сертифікованих продуктів. Валентина Миколаївна також наголосила на необхідності висвітлення інформації про діяльність закладів дошкільної освіти на сайтах та відповіла на запитання директорів ЗДО.

Питання документального супроводу організації харчування, плану оперативного контролю організації харчування дітей на місяць у ході наради було розкрито методистом районного методичного кабінету Діхтяр М.Д. та обговорено спільно з директорами ЗДО. Досвідом роботи з батьками щодо харчування дітей поділились Кобзар А.В. (директор НВК с. Рахнівка), Кисіль А.А (директор ЗДО с. Губник), Малихіна А.С. (директор ЗДО с. Чечелівка).

На завершення роботи учасники наради обговорили різні питання та обмінялись думками.

IMG-347c4665fb125a0375afe7b29e955d38-V

IMG-82aadcb38bbbcccdb360b357d9eaa21f-V