onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Розпочато новий туристичний сезон

Розпочато новий туристичний сезон

23 березня в спортивній залі СЗШ І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин проведена перша в 2018р. зустріч туристичних команд – чемпіонат Гайсинського району з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях. За першість боролись 9 команд: НВК: СЗШ - інтернат І-ІІІ ст.- гімназія, НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- гімназія м. Гайсин, СЗШ І-ІІІ ст. № 2, № 3, № 4, № 5 м. Гайсин, СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка. СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке, районного Будинку школярів та молоді.
     Спортсмени змагались на особистих дистанціях смуги перешкод (за вибором) в трьох вікових групах серед хлопців і дівчат та в туристських конкурсах.
     Впевнену перемогу в командному заліку здобула команда НВК: СЗШ – інтернат І-ІІІ ст.- гімназія (директор школи – Мендусь Л.Г., тренер – Охріменко Ю.М,), друге місце - команда СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівки (директор школи та тренер команди – Кондратюк М.В.), ІІІ місце – СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке (директор школи – Бабій Ж.Ю., тренер – Охріменко Ю.М.).
     Переможцями в особистих категоріях стали: дівчата (молодша група) – Бєлінська Вікторія (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин), хлопці (молодша група) – Пшеничний Юрій (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин), дівчата (середня група) – Погрібняк Анастасія (СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин), хлопці (середня група) – Бадяк Михайло (НВК: СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. - гімназія), дівчата (старша група) – Шевченко Анна (СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка), хлопці (старша група) – Дудніченко Денис (НВК: СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. - гімназія).
     У конкурсній програмі переможцями стали:
- вкладання рюкзака - Остапенко Валерій (НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- гімназія м. Гайсин),
- в’язання вузлів – Погорілий Василь (НВК: СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. - гімназія),
- визначення азимутів – Нікітішин Тарас (СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке),
- топографія – Анікеєнко Софія (НВК: СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. - гімназія).
     Надалі туристи «переключаються» на змагання зі спортивного орієнтування, адже вже 26-го березня троє учасників цих змагань (Войтюк Василь, Войтюк Роман та Нікітішин Тарас з Грузького) від’їжджають на чемпіонат України в м. Трускавець. Бажаємо їм успіху!