onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Правове виховання дітей та учнівської молоді

Правове виховання дітей та учнівської молоді

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації на І квартал 2018 року 13 березня 2018 року на базі районного методичного кабінету проведений районний семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів спільно із практичними психологами закладів освіти району на тему «Методичний супровід педагогів з правового виховання дітей та учнівської молоді».

У роботі семінару брали участь члени мобільної бригади допомоги Української Фундації громадянського здоровя фонду народонаселення ООН в Україні. Керівник групи Левандовський Ярослав презентував учасникам зібрання матеріали про діяльність мобільної групи по попередженню насилля щодо жінок та дітей та надання допомоги потерпілим. Соціальний психолог мобільної бригади Гуменюк Світлана провела бесіду на тему «Подолання прірви між батьками і дітьми», демонструвала цікаві відео та презентаційні матеріали, надала практичні рекомендації щодо попередження насилля в сім’ях. Учасникам заходу були роздані інформаційні бюлетні з даної тематики.

Тему правового виховання дітей та учнівської молоді продовжила старший інспектор ювенальної превенції Гудима Наталя Миколаївна. Наталя Миколаївна доповіла про стан правопорушень, скоєних неповнолітніми в районі, зосередила увагу присутніх на посиленні роботи в напрямку запобігання вчинення суїцидів.

До роботи семінару долучилася практичний психолог СЗШ І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин Наконечна Наталія Петрівна, яка висвітлила питання, пов’язані із шкільним булінгом. Грунтовний теоретичний матеріал, презентація були представлені до уваги присутніх.

По завершенню зібрання методистом Ревкач В.В. була проведена нарадча частина.

P80313-101349

P80313-091438