onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Карантин у НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м. Гайсин

Карантин у НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м. Гайсин

На виконання рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 лютого 2018 року (протокол № 3), розпорядження голови Гайсинської районної державної адміністрації від 13 лютого 2018 року № 37 «Про призупинення занять у НВК: СЗШ І-ІІІ ст. м. Гайсин», наказу начальника управління освіти, фізичної культури та спорту від 13 лютого 2018 року  № 38 «Про призупинення занять у НВК: СЗШ І-ІІІ ст. м. Гайсин», враховуючи епідеміологічну ситуацію, з метою зменшення інтенсивності епідемії у навчально-виховному комплексі: середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей м. Гайсин призупинено заняття з 14 по 16 лютого 2018 року.