onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Фізичний розвиток дітей молодшого дошкільного віку

Фізичний розвиток дітей молодшого дошкільного віку

На виконання плану роботи відділу освіти на І квартал 04 лютого 2016 року на базі дошкільного навчального закладу №4 «Зірочка» (завідувач Бубновська Л.Ф., вихователь-методист Мошноріз О.І.) відбулося засідання районного методичного об’єднання інструкторів з фізичного виховання з проблеми «Збереження, реалізація та розвиток фізичного потенціалу дітей молодшого дошкільного віку».

Інструктор з фізичного виховання ДНЗ №5 «Факел» Кучеренко Н.Т. розкрила умови доцільної організації фізичного розвитку дітей молодшого дошкільного віку, зосередивши увагу присутніх на структурі занять з фізичної культури, завданні кожної з частин, доповненні їх оздоровчими компонентами, здійсненні диференційованого підходу, підборі ігор і фізичних вправ,

У ході інтегрованого заняття «Зимові пригоди сніжинок та сніжків» (за інноваційною методикою М.М. Єфіменка), проведеного інструктором ДНЗ № 4 «Зірочка» Стемковською І.А., діти молодшої групи «Джерельце» працювали над пластичністю та динамічністю виконання вправ, ретельно дотримуючись послідовності їх виконання за принципом від голови до нижніх кінцівок, вправлялися в техніці виконання стрибка та метання у вертикальну ціль, закріплювали знання про профілактичні засоби, які запобігають дії шкідливих чинників зміцненню захисних механізмів та про вплив загартовуючих процедур на організм дитини.

Презентацію нетрадиційного обладнання в роботі з молодшими дошкільнятами представили інструктор ДНЗ №2 «Дзвіночок» Сушко Н.Г., ДНЗ №7 «Берізка» Керезь Т.В.; всі учасники методоб’єднання підготували конспекти занять на основі казкових сюжетів для дітей молодшого та середнього дошкільного віку.

DSCF2039

CIMG2446