onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада керівників шкіл району

Нарада керівників шкіл району

23 грудня 2015 рокув залі засідань районного методичного кабінету, під керівництвом начальника відділу освіти районної державної адміністраціїВ.М. Шрамко, відбулася чергова нарада директорів освітянських установ  району. На нараді були присутні керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, працівники відділу освіти, районного методичного кабінету та господарської групи. В роботі наради взяв участь голова Гайсинської районної ради Г.І. Боровий. Виступаючи перед присутніми Григорій Іванович інформував про окремі питання фінансового забезпечення роботи педагогічних працівників, формування бюджету району на 2016 рік, фінансування освітньої галузі , наголосив на необхідності посилення роботи щодо участі територіальних громад, керівників шкіл, педагогів в розробці та захисті проектів, грантів, які дозволять залучити додаткові кошти для розвитку освітянської галузі району.

Відповідно до робочої програми наради начальник відділу освіти В.М. Шрамко акцентувала увагу керівників навчальних закладів на окремих питаннях закінчення І семестру 2015-2016 навчального року, організації роботи освітніх установ у канікулярний період, впровадження інформаційної системи управління освітою «ІСУО». Валентина Миколаївна ознайомила присутніх з рішенням колегії Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 17.12.2015р., матеріалами обласної наради начальників відділів освіти, дала конкретні доручення керівникам шкіл з питань розглянутих на нараді.

Стан роботи щодо організації та проведення державної атестації навчальних закладів за 2015 рік, та стан організації роботи зі зверненнями громадян за 2015 рік проаналізувала у своєму виступі   заступник начальника відділу освіти А.В. Нестерук.

Завідувач РМК В.П. Сич інформував керівників про хід та завершення ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, І туру фахового конкурсу «Учитель року 2016», проведення ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, відзначення Міжнародного Дня рідної мови, виконання Плану заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови.

Про покрокові дії керівників шкіл з питань впровадження інформаційної системи управління освітою «ІСУО» у своєму виступі говорив методист РМК В.М. Подчос, який також наголосив на необхідності організації заходів протипожежної безпеки утримання навчальних приміщень та посилення профілактичної роботи з питань попередження травмування серед учнів під час святкових передноворічних заходів, зимових канікул.

Керівник районної психологічної служби Л.П. Крук виступила перед присутніми з методичними порадами щодо організації профілактичної роботи по попередженню випадків суїциду серед підлітків.

Про окремі питання кадрової роботи з військовозобов’язаними, правового регулювання трудових відносин педагогів та адміністрацій навчальних закладів учасників наради ознайомили юрисконсульт господарської групи А.В. Семенець та голова районної освітянської профспілки В.І. Оріховська.

Заставна01