onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада фахівців психологічної служби Гайсинщини

Нарада фахівців психологічної служби Гайсинщини

Відповідно до плану роботи відділу освіти 17 грудня 2015 року на базі районного Будинку школярів та молоді відбулася нарада з практичними психологами та соціальними педагогами Гайсинського району.

У ході наради було розглянуто ряд питань, а саме: про підсумки проведення обласного дослідження «Аналіз виникнення різних форм насилля серед дітей та над дітьми», ведення ділової документації практичними психологами та соціальними педагогами згідно листа МОН від 17.09.15р. №1/9-442 «Про оптимізацію діяльності працівників психологічної служби», підготовка статистичного звіту про діяльність практичних психологів та соціальних педагогів за І півріччя 2015-2016 н.р., про підсумки проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та участь у анкетуванні щодо вивчення ставлення учнівської молоді до вживання наркотичних засобів та психотропних речовин.

З питання «Активізація профілактичної роботи працівниками психологічної служби щодо попередження аутоагресивної та самоушкоджуючої поведінки серед підлітків», виступила керівник динамічної групи фахівців психологічної служби Литвинчук Т.А. (практичний психолог СЗШ I-III ст. №5 м. Гайсин). Тетяна Анатоліївна зосередила увагу присутніх на тому, що працівникам психологічної служби в проведенні роботи з даного напрямку необхідно використовувати алгоритм діяльності та протоколи дій, зазначені в інформаційно-методичних матеріалах „Система психологічної профілактики та корекції суїцидальної поведінки”, що рекомендовані Міністерством освіти і науки України (лист МОН від 28.03.2014р. №1/9-179).

Підсумовуючи роботу наради, методист психологічної служби Крук Л.П.наголосила на необхідності підвищення ефективності роботи, власної психологічної і професійної компетентності, здійснення належного психологічного супроводу дітей, які потребують посиленої педагогічної уваги.