onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Школа молодого керівника

Школа молодого керівника

Відповідно до плану роботи відділу освіти районної державної адміністрації 09 грудня 2015 року на базі НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія м.Гайсин відбулосячергове засідання районної школи молодого керівника.

В ході засідання з молодими керівниками (директори та заступники директорів шкіл) проведено семінар-практикум з питань організації методичної роботи з педагогічними кадрами. Завідувач районного методичного кабінету Віталій Петрович Сич ознайомив учасників семінару-практикуму із вимогами діючих нормативних документів, які регламентують процес організації безперервної педагогічної освіти вчителів, підвищення їх кваліфікації, акцентував увагу на окремих формах масової, групової та індивідуальної методичної роботи з учителями.

Майстер – клас управлінської діяльності та навчальний практикум з питань організації внутрішкільної методичної роботи, ведення окремих видів шкільної документації для молодих керівників провела заступник директора НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія м.Гайсин Надія Михайлівна Ткачук.

Молоді колеги також ознайомились з роботою методичного кабінету школи, окремих навчальних кабінетів, мали можливість поспілкуватись із досвідченими педагогами, дітьми. Корисною для учасників семінару була зустріч за «круглим столом» з керівниками НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія м.Гайсин: директором С.М.Гридзем, заступниками Н.М.Ткачук, Г.В. Пастернак, педагогом – організатором Н.М.Остапенко.   Спілкуючись з колегами Сергій Мусійович Гридзь презентував систему роботи педагогічного колективу з педагогічними кадрами, власний багаторічний досвід роботи на посаді директора школи, його виступ був вдало доповнений відеофільмом про життя школи, її педагогів та учнів.

Організатори семінару та молоді керівники шкіл району щиро вдячні адміністрації НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія м.Гайсин за практичну допомогу в оволодінні навичками керівництва та управління сучасним загальноосвітнім навчальним закладом.