onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар учителів суспільних дисциплін

Семінар учителів суспільних дисциплін

Відповідно до плану роботи відділу освіти 03 грудня 2015 р. на базі РМК проведено районний семінар-практикум учителів історії та правознавства. Основне питання роботи семінару: діяльність учителя з питань підготовки учнів до проведення ДПА, ЗНО з суспільних дисциплін.

Учасники семінару-практикуму ознайомились з напрацьованим досвідом підготовки дітей до ЗНО та ДПА учителем-методистом НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів-ліцей м.Гайсин Лісовою Тетяною Григорівною. Цікавими для учасників семінару були презентаційні виступи з досвіду роботи Мишакової Лариси Миколаївни ( НВК:Гайсинська СЗШ І-ІІІІ ступенів інтернат-гімназія ), Таченка Геннадія Олександровича (СЗШ І-ІІ ступенів №2 м.Гайсин).

В роботі семінару взяв участь завідувач районного методичного кабінету Сич Віталій Петрович, виступаючи перед присутніми він зосередив увагу   на сучасних підходах до проведення уроку, позакласного заходу, використання в навчально-виховному процесі ІКТ, проінформував про порядок проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Історія», ознайомив з окремими тезами проекту Закону України «Про освіту» щодо викладацької діяльності педагогів, організації підвищення кваліфікації, сертифікації та здійснення атестації.