onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар заступників директорів шкіл

Семінар заступників директорів шкіл

Відповідно до плану роботи відділу освіти на базі районного методичного кабінету 24 листопада 2015 року проведено черговий   семінар заступників директорів шкіл з навчальної та навчально-виховної роботи.   На семінарі опрацьовувалась методична тема: «Управлінсько-методичні аспекти супроводу атестації педагогічних працівників».

Відкрив семінар завідувач методичного кабінету відділу освіти Віталій Петрович Сич, який акцентував увагу присутніх на важливості теми обраної для опрацювання на семінарі,  та виступив з доповіддю: «Сучасні вимоги до атестації педагогічних працівників». По завершенню доповіді завідувачем РМК було проведено ділову гру з елементами перевірки рівня знань заступниками директорів Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

В практичній частині семінару заступники знайомились з досвідом управлінської діяльності адміністрації СЗШ І-ІІІ ступенів с.Гранів. Презентувала роботи школи заступник директора з виховної роботи Наталія Григорівна Уманець, її виступ доповнився цікавим кінофільмом-візитівкою про школу. Досвід управлінської діяльності адміністрації, та власно сформовану систему методичної роботи з педагогічними кадрами в Гранівській СЗШ учасникам семінару представив заступник директора з навчальної роботи Петро Вікторович Бондаренко. Він виступив з презентаційним повідомленням на тему : «Управлінсько-методичні аспекти супроводу атестації педагогічних працівників». Виступ Петра Вікторовича вдало доповнили, проведеними майстер-класами, його колеги зі школи: учитель математики Руслан Петрович Байда та учителька української мови та літератури Надія Зіновіївна Шевчук. Цікавою для заступників директорів була виставка методичних посібників підготовлена учителями Гранівської школи.

Семінар пройшов, як насичена, плідна, творча зустріч заступників директорів шкіл та педагогів СЗШ с.Гранів. Учасники семінару обговорили зміст виступів, презентацій, ділилися своїми думками, враженнями, досвідом роботи. По завершенню семінару із заступниками директорів шкіл проведено інструктивно-методичну нараду з питань організації та проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу : «Учитель року – 2016».

заставна1

авіи