onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Методичне об’єднання вихователів різновікових груп

Методичне об’єднання вихователів різновікових груп

На виконання плану роботи відділу освіти на ІУ квартал 20 листопада 2015 року на базі дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Кіблич (завідувач Патріарх В.П.) відбулося районне методоб’єднання вихователів різновікових груп з проблеми «Народознавство як засіб духовно-морального виховання дошкільників».

На початку роботи РМО вихователь ДНЗ «Капітошка» с. Жерденівка Галаган Т.М. у своєму виступі визначила основні напрямки та кроки до впровадження опосередкованого навчання в громадянській освіті дошкільнят, зазначила форми роботи з дітьми, зокрема заняття, ігри, екскурсії, бесіди, читання художніх творів, свята та розваги, відвідування світлиць, музеїв.

Вихователь різновікової групи ДНЗ «Котигорошко» с. Губник Данилюк К.І. поділилась з колегами досвідом роботи з проблеми організації пізнавально-інформаційного народознавчого осередку та діяльності дітей. Вихователь також презентувала заходи, проведені з вихованцями, серед яких родинне свято, тематичні заняття, виготовлення родинного дерева, використання народних та побутово-обрядових ігор, бесіди про рідне село та українську хату.

Керівник методоб’єднання Панасюк М.А. провела майстер-клас «Меблі для Даринчиної хатинки» з вихованцями різновікової групи ДНЗ «Сонечко» с. Кіблич, в ході якого продемонструвала вихователям використання методів і прийомів під час колективного конструювання з паперу. Діти з великим бажанням долучались до спільної праці: виготовляли і прикрашали меблі та облаштували кімнату для ляльки Даринки.

Як доцільно спланувати та провести роботу з батьками з патріотичного виховання розповіли вихователі Галаган Т.М. (ДНЗ с. Жерденівка)та Мовчан О.А. (ДНЗ с. Гранів).

Методист РМК Діхтяр М.Д. підвела підсумки засідання, вказавши на певні проблеми в діяльності різновікових груп з даного питання, зосередила увагу на удосконаленні роботи з народознавства.