onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Завершено атестаційну експертизу СЗШ І-ІІІ ст. с. Кіблич

Завершено атестаційну експертизу СЗШ І-ІІІ ст. с. Кіблич

На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 року № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 року за № 173/26618 від 17.06.2013 року, наказів відділу освіти Гайсинської районної державної адміністрації 10 квітня 2015 року № 96 «Про затвердження графіка проведення атестації дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Гайсинського району на період 2015-2020 р.р.», від 01 квітня 2015 року № 84 «Про затвердження критеріїв оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів Гайсинського району», від 07 вересня 2015 року № 164 «Про проведення атестаційної експертизи середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Кіблич», плану роботи відділу освіти на 2015 рік та з метою забезпечення державного контролю за діяльністю навчальних закладів у Гайсинському районі у період з 27.10.2015 року по 09.11.2015 року експертною комісією в складі 15 осіб здійснена атестаційна експертиза середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Кіблич.

У ході атестаційної експертизи, з метою визначення відповідності навчального закладу державним стандартам відповідного освітнього рівня, дотримання ним вимог цих державних стандартів та забезпечення надання якісної освіти, а також надання організаційно-методичної допомоги СЗШ І-ІІІ ст. с. Кіблич, експертами були відвідані та проаналізовані уроків вчителів школи, проведені контрольні роботи з базових дисциплін у 4-11 класах, співбесіди з учителями, учнями, батьками, випускниками, анкетування і тестування, спостереження, вивчена ділова документація.

18.11.2015 року під головуванням голови комісії, начальника відділу освіти Гайсинської районної державної адміністрації Шрамко В.М. відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії за участю адміністрації СЗШ І-ІІІ ст. с. Кіблич, під час якого були обговорені результати атестаційної експертизи.

Адміністрація навчального закладу не мала заперечень щодо висновку атестаційної комісії та рекомендацій щодо підвищення якості надання освітніх послуг населенню, наданими навчальному закладу комісією.

На підставі висновку, рекомендацій, за відсутності заперечень з боку адміністрації школи, взявши до уваги одностайне рішення атестаційної комісії, відділ освіти Гайсинської районної державної адміністрації прийняв рішення про визнання середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Кіблич Гайсинського району Вінницької області атестованою.

PB200154-01