onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар учителів фізики

Районний семінар учителів фізики

19 листопада 2015 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів с. Куна відбувся районний семінар вчителів фізики (керівник РМО Бєлай Т.П.). Учасники семінару відвідали урок фізики у 7 класі на тему: «Коливальний рух. Амплітуда коливань. Період коливань. Маятники.» (вчитель Канюка Валентина Степанівна). Під час роботи семінару було обговорено ряд питань організації навчально-виховного процесу з фізики. Зокрема педагоги познайомилися з презентацією досвіду роботи старшого вчителя НВК СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії Андрієнко Наталії Рафіківни, яка була неодноразовим переможцем конкурсу "Учитель року". Семінар пройшов в творчій та доброзичливій атмосфері.

Заступник директора школи Мехед Людмила Євгенівна провела змістовну екскурсію по школі. Учасників семінару гостинно зустрів шкільний музей, а учитель математики Кудрицька Ліда Дмитрівна ознайомила гостей з його експонатами.

default

default1default2