onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Класний керівник - 2015

Класний керівник - 2015

На виконання наказу відділу освіти від 02 листопада 2015 року № 204 «Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник - 2015» проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник-2015». До розгляду журі були подані матеріали із загальноосвітніх навчальних закладів: НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія, НВК: інтернат-гімназія, СЗШ І-ІІІ ст. № 2, № 3, № 4, № 5м. Гайсин, НВК:СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей, СЗШ І-ІІІ ст. с. Михайлівка, с. Кіблич, с. Харпачка, с. Карбівка, с. Гранів, с. Кузьминці, с. Кунка. Відповідно до Положення про проведення конкурсу журі опрацювало матеріали і до очного етапу, який було проведено на базі НВК: школа-інтернат-гімназія, були запрошені класні керівники: Бєлова О.М. (НВК: школа-інтернат-гімназія), Остапенко Н.М. (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія), Поляруш В.М. (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей), Байда О. І. (СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів), Ляшенко Л.М. (СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці), Утямишева О. А. (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин). Презентація власного досвіду, система виховної роботи з класними колективами, вміння користуватися ІКТ та ведення власного блогу – основні моменти, на яких зосередили свої виступи конкурсанти. За рішенням журі переможцями конкурсу стали:

І місце   – Бєлова О.М. (НВК: Гайсинська школа - інтернат-гімназія);

ІІ місце – Поляруш В.М. (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. -ліцей м. Гайсин);

ІІІ місце – Остапенко Н.М. (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. -гімназія м. Гайсин),

Утямишева О.А. (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин).