onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Засідання школи новопризначеного керівника

Засідання школи новопризначеного керівника

13 листопада 2015 року на базі дошкільного навчального закладу №4 «Зірочка» (завідувач Бубновська Л.Ф., методист Мошноріз О.І.) відбулося чергове засідання школи новопризначеного керівника.

Участь у засіданні брали завідувач ДНЗ «Веселка» с. Зятківці Шевчук О.І., ДНЗ «Сонечко» с. Кунка Колісниченко О. М., ДНЗ «Колосок» с. Михайлівка Драч Л.Ф., ДНЗ «Зірочка»,ДНЗ «Сонечко» с. Нараївка Нараївська С.В.

Планом роботи школи було передбачено висвітлення проблеми організації розвивального предметного середовища в ДНЗ, зокрема наповнюваності ігрового, природничого, театралізованого, мовленнєвого, образотворчого, народознавчого, музичного осередків.

Керівник школи, завідувач ДНЗ №4 «Зірочка» Бубновська Л.Ф., розкрила основні складові розвивального простору та принципи його організації, звернула увагу колег на активну співпрацю з батьками, презентувала облаштовані осередки у групових кімнатах та оснащення музичної зали.

На завершення роботи школи новопризначеного керівника Бубновська Л.Ф. підвела підсумки та визначила проблемні запитання на наступне заняття відповідно до запитів учасників.

CIMG2304

CIMG2305