onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Всеукраїнський диктант національної єдності

Всеукраїнський диктант національної єдності

У понеділок, 9 листопада, в Україні відбулася щорічна подія до Дня української писемності — Всеукраїнський диктант національної єдності.
Всеукраїнська акція — диктант національної єдності пройшла цього року вже в п'ятнадцятий раз. Однак, цьогоріч диктант особливий, адже його транслювали не тільки по радіо, як це бувало зазвичай, але і по телебаченню.
За традицією текст диктував автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. У одній з найбільших навчальних аудиторій Червоного корпусу Київського національного університету ім Т.Г. Шевченка диктант писали спеціально запрошені учасники: політики, громадські та культурні діячі, митці, учні київських шкіл і студенти університету Шевченка, зокрема письменники Василь Шкляр та Оксана Забужко, Ірен Роздобудько, Іван Андрусяк та інші.
Учителі та учні навчальних закладів Гайсинського району долучилися до участі в написанні диктанту те тільки з метою перевірки рівня грамотності, а й з метою об'єднання та популяризації рідної мови, виховання почуття національної гідності.

СЗШ І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин

СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин