onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар вихователів старших груп ДНЗ району

Семінар вихователів старших груп ДНЗ району

На виконання плану роботи відділу освіти на ІУ квартал 06 листопада 2015 року на базі дошкільного навчального закладу №2 «Дзвіночок» (завідувач Бойко Т.П., вихователь-методист Маковецька Г.П.) відбувся семінар вихователів старших груп закладів району з проблеми «Організація роботи з безпеки життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку».
В освітній лінії «Особистість дитини», зазначено, що дошкільник володіє елементарними знаннями про основні чинники збереження безпеки; дотримується правил здоров’язбережувальної поведінки; розуміє, що – шкідливо, а що – корисно для організму.
На початку роботи семінару вихователь ДНЗ «Веснянка» с. Чечелівка
Ковальчук Н.В. ознайомила колег з видами діяльності дітей щодо безпечного поводження в довкіллі, зокрема зупинилась на тематиці «Уроків практичного життя» та доцільності їх проведення.
Продовжуючи розкривати важливу тему, вихователь ДНЗ «Веселка» с. Зятківці Губар Н.В. запропонувала педагогам перспективне планування «хвилинок безпеки» у старшій групі, які можна проводити у різні режимні моменти.
Під час колективного перегляду інтегрованого заняття з пріоритетом безпеки життєдіяльності дошкільнят (з використанням коректурних таблиць),
яке провела з дітьми старшої групи вихователь ДНЗ №2 «Дзвіночок» Дідицька А. С., присутні спостерігали за вдалим добором активних методів і прийомів, зокрема рухливих та логічних ігор «ТакНітка», «Що означає бути обережним?, «Зашифруй слово», «Пожежники», творчих завдань, індивідуальних коректурних таблиць.
У виступі-презентації вихователя ДНЗ №4 «Зірочка» Вовк О.Ф. було передбачено план проведення «Тижня безпеки дитини» з дітьми старшого дошкільного віку: організація роботи в ранкові години, на прогулянці, у ІІ-у половину дня та тематика занять.
Керівник семінару Чорна Н.М., вихователь ДНЗ №7 «Берізка», провела гру-моделювання з дорослими «Правила безпеки» (за схемами) та анкетування.
Під час підведення підсумків семінару методист РМК Діхтяр М.Д. спрямувала увагу присутніх на важливість захисту дітей від можливих небезпек та формування умінь у вихованців безпечно взаємодіяти з довкіллям.

DSCN5382DSCN5383DSCN5387