onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Засідання Школи молодого вихователя

Засідання Школи молодого вихователя

На виконання плану роботи відділу освіти на ІУ квартал 2015 року 30 жовтня на базі дошкільного навчального закладу №1 «Пролісок» (завідувач Бондар О.І., вихователь-методист Артеменко Т.І.) було проведено чергове засідання Школи молодого вихователя з проблеми «Використання коректурних таблиць в роботі з дітьми».

         Участь у засіданні взяли молоді вихователі Шкарупінська Т.М. (ДНЗ «Сонечко» с. Кіблич), Плахотнюк К.В. (ДНЗ «Сонечко» с. Кунка), Болюх О.В. (ДНЗ «Сонечко» с. Нараївка), Костянюк Л.М. (ДНЗ «Світанок» с. Ярмолинці), Химич С.В. (ДНЗ «Дзвіночок» с. Харпачка), Осадчук І.О. (ДНЗ «Сонечко» с. Носівці), Лебідь Ю.Ю. (ДНЗ «Веселка» с. Зятківці), Галаган Т.М. (ДНЗ «Капітошка» с. Жерденівка).

На початку засідання відвідувачам Школи було запропоновано переглянути інтегроване заняття на тему: «Подорож до осіннього лісу», яке підготувала вихователь середньої групи Рижак І.Р. У ході заняття педагог використала інтелектуально-мовленнєві вправи, ігри, завдання до коректурних таблиць, що сприяють узагальненню набутих знань дітей, встановленню логічних ланцюжків–взаємозв’язків між мешканцями лісу та закріпленню правил безпечної поведінки в лісі.

Молоді педагоги виявили інтерес до широкої тематичної палітри коректурних таблиць та методичних прийомів роботи з ними, зокрема дидактичних ігор, проблемних запитань, логічних завдань, складання розповідей тощо.

Керівник «Школи молодого вихователя» вихователь–методист Артеменко Т.І. провела консультацію, в процесі якої детально пояснила принцип роботи з коректурними таблицями під час закріплення набутих знань та в процесі подачі нової інформації. Увазі молодих педагогів було представлено різні види дидактичного матеріалу та розробки ігор.

На завершення засідання учасники подякували за цікаву зустріч та професійно надану методичну допомогу.

DSCN5633

DSCN5595

DSCN5624

DSCN5629

DSCN5637

DSCN5638