onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — День працівників освітньої галузі на Гайсинщині

День працівників освітньої галузі на Гайсинщині

Традиційно у першу неділю жовтня освітяни району приймають щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня учителя. 2 жовтня 2015 року, в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди свята. Слова вітання прозвучали від голови Гайсинської райдержадміністрації Уткіна Владислава Анатолійовича, заступника голови районної ради Цвігуна Олександра Васильовича, міського голови Гука Анатолія Ілліча, начальника відділу освіти райдержадміністрації Шрамко Валентини Миколаївни та голови профспілки районної організації працівників освіти   Оріховської Валентини Іванівни.

Освітяни району разом з вітаннями приймали нагороди. Найвищими з яких сталиПодяки Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління. Ними були нагороджені завідувач районного методичного кабінету Сич Віталій Петрович, директор середньої-загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Михайлівка Балахтар Анатолій Леонідович, директор навчально-виховного комплексу Гайсинська середня загальноосвітня школа інтернат - І-ІІІ ст. –гімназія Мендусь Людмила Георгіївна.

Більше ста нагород та грошові премії були вручені працівникам загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів: грамоти Національного еколого-натуралістичного центру, грамоти та подяки Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та подяки відділу освіти Гайсинської РДА, районну премію за методичну роботу імені Валентини Школьник.

Вітання зі святом від народного депутата України Миколи Івановича Кучера передала освітянам його донька Лариса Білозір, заступник президента Благодійного фонду «Допомоги онкохворим дітям».

Пісенний дарунок надіслали всім освітянам ансамбль «Водограй» та молода співачка Оксана Кулик (м. Вінниця.), а танцювальну майстерність продемонстрував ансамбль бального танцю «Рандеву».