onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Всесвітній День туризму

Всесвітній День туризму

На виконання плану відділу освіти райдержадміністрації на ІІІ квартал 2015 року 25 вересня проведено зліт юних туристів-краєзнавців Гайсинщини, присвячених Всесвітньому Дню Туризму. 14 команд із 12 загальноосвітніх навчальних закладів та районного Будинку школярів та молоді демонстрували свої вміння та навички. 130 дітей змагалися в конкурсах: розпалювання вогнища, техніка велосипедного туризму (хлопці), вкладання рюкзака, в’язання вузлів, техніка пішохідного туризму, визначення азимутів, емблема, газета, намет. Дякуємо керівникам навчальних закладів та педагогам СЗШ І-ІІІ ст. № 3, № 5, № 4, НВК: гімназія, НВК: інтернат-гімназія, СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, с. Степашки, с. Губник, с. Чечелівка, СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча, с. Лад. Хутори, с. Рахни, районного Будинку школярів та молоді за участь та якісну підготовку учасників зльоту.