onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Територія творчості

Територія творчості

Рисунок122 лютого 2022 року на базі Гайсинського міського Будинку школярів та молоді в рамках фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надаї-2022» проведено конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2022» серед закладів освіти Гайсинської міської ради.

П’ятий рік поспіль конкурс стає майданчиком для творчої і талановитої молоді, майданчиком, де розкривають свої таланти юні солісти та читці.

У конкурсі, який було проведено в онлайн-режимі, брали участь 69 конкурсантів із 21 закладу загальної середньої освіти та 1 позашкільного закладу Гайсинської міської ради. 14 вокалістів та 55 читців демонстрували свої акторські здібності, сценічну культуру та виконавську майстерність.

Учасники конкурсу виконували твори як класиків, так і сучасних авторів. Відзначається високий рівень підготовки переважної кількості конкурсантів.

Кращі виконавці: Борова Катерина (номінація «Вокал») – ліцей № 7 м. Гайсин, Цвігун Дар’я (номінація «Художнє читання») – ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин, Петух Артем (номінація «Художнє читання») – ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Бубнівка, Штельмах Ілля (номінація «Художнє читання») – ЗЗСО І-ІІІ ст. № 6 м. Гайсин будуть представляти свою творчість на обласному етапі конкурсу.