onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада шкільних бібліотекарів

Нарада шкільних бібліотекарів

11 вересня 2015 року на базі методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації відбулася інструктивно-методична нарада щодо організації роботи бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів у 2015/2016 н. р.

Під час проведення наради були розглянуті наступні питання:

- Підсумки роботи у 2014/2015 н. р. та планування діяльності шкільних бібліотек на 2015/2016 н. р.

- Використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах району та забезпечення учнів підручниками і навчальними посібниками.

- Організація діяльності з формування та ефективного використання бібліотечних фондів загальноосвітніх закладів.

- Контроль за своєчасним вилученням із бібліотечних фондів ЗНЗ та списанням зношеної, непридатної для користування, загубленої літератури.

- Перерозподіл підручників між школами району

Під час наради завідувач районного методичного кабінету В.П.Сич акцентував увагу на питаннях роботи бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів щодо забезпечення учнів підручниками і навчальними посібниками, інвентаризацію бібліотечних фондів підручників і   своєчасне вилучення та списання зношеної, непридатної для користування, загубленої літератури.

У ході обговорення питань учасники наради розглянули також ряд проблем, які виникають при звітності та обліку бібліотечної діяльності, що сприяють кращій організації методичної роботи шкільних бібліотекарів.