onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районна педагогічна конференція

Районна педагогічна конференція

Щорічно, у переддень свята Знань, за доброю традицією, Гайсинщина проводить конференцію працівників освітніх установ району. Цього року такий захід відбувся 28 серпня, в районному Будинку культури.

Привітати освітян та обговорити з ними перспективи розвитку освітньої галузі у 2015-2016 навчальному році на конференцію завітали заступник голови Гайсинської районної ради О.В.Цвігун та Гайсинський міський голова А.І.Гук.

Роботу конференції відкрила начальник відділу освіти районної державної адміністрації В.М.Шрамко, привітавши освітян району з Днем знань і початком нового навчального року Валентина Миколаївна   виступила з доповіддю «Про підсумки розвитку галузі освіти Гайсинського району у 2014-2015 навчальному році та завдання на 2015-2016 навчальний рік». Грунтовно проаналізувавши роботу навчальних закладів району за минулий навчальний рік начальник відділу освіти окреслила основні завдання педагогів у новому навчальному році, які мають забезпечити подальший розвиток освіти в районі, створення належної матеріально-технічної бази для успішного навчання і виховання дітей в умовах впровадження нової Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, нових Державних стандартів початкокої, базової та повної середньої освіти, оновлених навчальних програм та підручників.

За гарною традицією учасники конференції вшанували кращих педагогів, які залишають педагогічну роботу та переходять на заслужений відпочинок та привітали 13 молодих учителів, які у 2015-2016 навчальному році розпочнуть свою педагогічну діяльність в школах Гайсинського району.

Під час конференції учасники мали можливість ознайомитись з виставкою перспективного педагогічного досвіду освітян району та роботами вихованців позашкільноих навчальних закладів.

Роботу конференції продовжили предметні секційні засідання, на яких педагоги району опрацювали методичні рекомендації МОН України, ВНКЗ «Вінницька академія неперервної освіти» щодо вивчення предметів у 2015-2016 навчальному році, інші нормативно-правові документи, що регламентують діяльність закладів освіти. Значну увагу було приділено особливостям організації навчально-виховного процесу у 4-их класах та викладанню базових дисциплін у 7-их класах. Обговорено результати зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, визначено напрямки та завдання організації науково-методичної роботи з педагогічними кадрами на 2015-2016 навчальний рік