onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Творча зустріч педагогічної спільноти учителів – словесників

Творча зустріч педагогічної спільноти учителів – словесників

0-02-05-a62df72589ba8101d436a938ea26e164e19714be2f77f2b1d761412afdc40f6b d3da8d648fcf2b8a

18 травня 2021 року Комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гайсинської міської ради» на платформі Google-mееt проведено онлайн-вебінар та творчу зустріч учасників професійної спільноти вчителів української мови та літератури. В заході взяли участь 44 педагоги закладів загальної середньої освіти Гайсинської, Райгородської та Кунківської територіальних громад. Тема методичного заходу: "Як ефективно налаштувати зворотній звязок з учнями на уроках словесності". Проведення он-лайн вебінару модерувала керівник педагогічної спільноти Надія Ткачук.

Розпочавши роботу вебінару директор КУ «ЦПРПП ГМР» Віталій Сич акцентував увагу присутніх на питаннях співпраці територіальних громад по сприянню професійному розвитку педагогів, окреслив основні напрямки спільної роботи. Віталій Петрович ознайомив учасників заходу з освітньою платформою «Освіта Вінниччини», умовами проведення обласного конкурсу «Творча скарбничка - 2021», інформував про підсумки Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова та література». Директор КУ «ЦПРПП ГМР» та всі учасники методичного зібрання щиро привітали учителя ліцею №7 м. Гайсин Тетяну Мендусь з успішним виступом у цьому престижному конкурсі.

Методичну тему семінару в авторській презентації висвітлила учитель ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин, позаштатний методист-кореспондент КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» Наталія Немировська. Матеріали презентації та майстер-клас Наталії Вікторівни щодо можливостей он-лайн ресурсів для підготовки та проведення сучасного уроку зацікавили учасників семінару тому вони долучилися до практичних робіт по виконанню вправ, віртуальної дискусії та висловили власні бачення методології сучасного уроку, формування мовної компетенції здобувачів освіти.

Практична частина семінару була проведена у вигляді «майстер-класу переможця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» Тетяни Мендусь, яка поділилася напрацьованим досвідом роботи на уроках укранської мови та літератури, досягненнями учнів і онлайн сервісами, які використовує для очного та дистанційного навчання. Тетяна Петрівна наочно продемонструвала особливості роботи по розвитку інтересу учнів до вивчення предмету, ознайомила із авторським блогом, презентувала цікаві прийоми роботи з дітьми, які стали складовою успіху вчительки, визнання її успішної роботи висококваліфікованими членами журі на Всеукраїнському конкурсі.

Підсумки творчої зустрічі учасників професійної спільноти вчителів української мови та літератури підбила її керівник Надія Ткачук, вона надала практичні поради щодо розв’язання та опису завдань ЗНО з української мови та літератури 2021 року, інформувала присутніх про особливості формування навчальних планів та програм 2021-2022 н.р., що стосуються уроків словесності.

0-02-05-bc4d1d03480185123283d701f5e431b53ac8ada3aadea9251771031fb893527e 4cf5ca56679aff15

1лвч

1ь