onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Мар’янівська березина знову згуртувала навколо себе друзів

Мар’янівська березина знову згуртувала навколо себе друзів

На щорічні районнізмаганняз туристичного багатоборства серед туристів-краєзнавців Гайсинщини зібралося 15 команд.Цьогоріч вони були присвячені 70-й річниці Перемогиу Другій світовій війні над нацизмом.

На урочистому відкритті туристичних змагань, які розпочалися 08 червня 2015 року були присутні: голова районної ради Сікорський С. А., начальник відділу у справах сімї, молоді та спорту райдержадміністрації Руденко В. М., начальник відділу освіти райдержадміністрації Шрамко В. М., методисти районного методичного кабінету відділу освіти.

Упродовж чотирьох днів юні туристи демонстрували свої вміння і навичкиу конкурсах, які  включали наступнівиди:

- технікапішохідноготуризму:

а)смугаперешкод(команднийзалік),

б)смугаперешкод(особисто-команднийзалік),

-краєзнавство:

а)польовідослідження,

б)туристичніконкурси:  в’язання вузлів, туристськаватра,  велофігурка,   вкладання рюкзака,емблема,краєзнавчавікторина,стінгазета,встановлення намету, гумористичнийрепортаж,самодіяльність,

-спортивнеорієнтування:

а) особисто-команднадистанція,

б)4-х етапнаестафета,

-технікаводноготуризму

а)катамаран – довгадистанція,

б)катамаран – короткадистанція.

За підсумками переможцями змагань стали:

І місце – СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів

ІІ місце – НВК: Гайсинська СЗШ - інтернат І-ІІІ ст. –гімназія

ІІІ місце – СЗШ І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин.

Грошовими преміями у розмірі 500 та 300 грн були нагороджені команди СЗШ І – ІІІ ст. с. Гранів та НВК: Гайсинської СЗШ - інтернат І-ІІІ ст. - гімназії відповідно. Спонсорами виступили голова правління ВАТ «Райагрохім» Подчос Г. С. та механік-налагоджувальник ТОВ ПК «Зоря Поділля» Кудинський О. М.

Вітаємо команди із перемогою!

Із гарними спогадами про проведений час та надією на швидку зустріч із друзями покидали Мар’янівську березинуїї гості.