onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Перемоги юних талантів Гайсинщини

Перемоги юних талантів Гайсинщини

unnввапрamed

Завершився четвертий обласний конкурс «Зіркова мрія-2021». Кращі вокалісти та читці, переможці районного етапу конкурсу представили заклади освіти Гайсинської територіальної громади на обласному етапі: Петух Артем (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Бубнівка, кер. Ковальчук Л.М.), Осадчук Віолетта (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Чечелівка, кер. Лічманюк А.В.), Борова Катерина (ліцей № 7, кер. Зиза Д.В.), Колосовська Даря (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин, кер. Колосовська С. М.). Усі учасники здобули гарні результати і посіли призові місця.

Вітаємо учнів та їх керівників із заслуженими перемогами і бажаємо подальших успіхів та реалізації творчих задумів!