onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Відпочинок у пришкільному таборі СЗШ № 3 м. Гайсин "Сонечко" вирує

Відпочинок у пришкільному таборі СЗШ № 3 м. Гайсин "Сонечко" вирує

Радісно привітав дітей пришкільний табір СЗШ І-ІІІ ст. № 3 "Сонечко". Щаслива дітвора зібралась на ранкову лінійку, щоб відкрити табірну зміну 2 червня. Цього року 62 дитини мають змогу весело та захоплююче провести час.

Цікава програма передбачена для дітей на час перебування їх у таборі. Дозвілля учням забезпечують досвідчені вчителі початкової та старшої школи. Сподіваємося, що наприкінці табірної зміни в дітей будуть тільки приємні спогади та позитивні емоції!

Учні школи були поділені на 4 загони: «Смайлик», «Посмішка», «Веселка», «Екстрім». Кожен з них підбирав собі назву та девіз, малював емблему, розучував речівку та загонову пісню. Наприкінці першого дня загони взяли участь у конкурсі малюнка на асфальті «Здрастуй, любе літечко!»

Другий день у таборі «Сонечко» пройшов насичено та весело. Після традиційної ранкової лінійки, зарядки та смачного сніданку загони вирушили на екскурсії.

Загони «Посмішка» і «Веселка» відправились до музею Афганської слави. З великою цікавістю учні оглядали експонати музею та слухали розповідь екскурсовода Свіріпи В.М. Вони були у захопленні від того, що могли оглянути справжню військову зброю.Після екскурсії малюки відправились до місцевого парку, де весело проводили час на каруселях та ласували смачним морозивом. Загони «Екстрім» і «Смайлик» відправилися на відпочинок на природу. На завершення табірного дня кожен загін випустив стінгазету.

Третій день табірної зміни пройшов під гаслом: „День захисту навколишнього середовища”. Розпочався він з походу до міського краєзнавчого музею, де діти мали змогу переглянути експонати, до деяких навіть доторкнутися, та дізнатись багато цікавого про історію нашого міста.

Сповнені вражень та емоцій, загони вирушили до парку, де мали змогу зібрати природний матеріал, адже в школі на них чекав конкурс "Природа і фантазія". Неможливо словами передати фантазію і творчість учнів та вихователів при створені поробок з природного матеріалу. В їхніх руках кожна гілочка, кожен листочок перевтілювався в казкового персонажа, і починали жити новим життям. За результатом конкурсу перемогу здобув загін «Смайлик»

На завершення дня для загонів "Смайлик" і "Екстрім" була проведена вікторина "Знавці Червоної книги".