onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — «На порозі юності»

«На порозі юності»

У прекрасну пору року приходить до нас свято випускників. Це час, коли красені - каштани милують чарівним цвітом, черемха знову буяє пахощами, а червоні троянди пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим випускникам.

Традиційно, в кінці травня, центральна площа нашого міста оживає від великої кількості дитячих посмішок, квітів, гарних побажань. Цього року 196 юнаків та дівчат стали окрасою прекрасного дійства - свята випускників «На порозі юності».

Святкові колони юнаків та дівчат зявлялися на центральній площі під дружні оплески присутніх. Гучно лунали імена випускників-переможців олімпіад, активістів шкільного життя, учасників спортивних змагань та різноманітних конкурсів. Гарною піснею про Україну привітав дітей, вчителів, батьків, гостей свята Погрібняк Андрій.

Усі присутні вшанували пам'ять воїнів-визволителів України, героїв Небесної Сотні, незламного творця за кращу долу нашого народу Т.Г. Шевченка та поклали квіти до обелісків.

Сьогодні ми по праву можемо гордитися нашими випускниками-справжніми патріотами своєї Батьківщини. Слова великої любові до своєї країни звучали з уст дітей. Підтримати старших на свято завітала учениця першого класу Петрова Поліна. Із проханням зберегти мир на нашій планеті вона звернулася до учасника АТО, випускника 2012 року, старшого сержанта Кошельніка Максима.

З вітальним словом до учнів, батьків, вчителів звернувся голова Гайсинської районної ради Сікорський Степан Антонович. Урочистою миттю свята було представлення золотої і срібної гордості міських шкіл. Доброю традицією стало в присутності всіх вручати атестати із золотою та срібною відзнакою тим, хто завдяки наполегливій праці та таланту досяг високої мети. Атестати, медалі та подяки від районної державної адміністрації та районної ради медалістам вручали заступник голови районної державної адміністрації Несвятий Сергій Миколайович, голова районної ради Сікорський Степан Антонович, міський голова Гук Анатолій Ілліч. З напутнім словом до випускників звернулася начальник відділу освіти райдержадміністрації Шрамко Валентина Миколаївна.

Хвилююча мить переповнювала дитячі та дорослі серця, коли батьківською порадою Плахотнюк Алли Володимирівни та хлібом-сіллю проводжали свої дітей у доросле, самостійне життя батьки. Дарунком гайсинчанам лунала пісня у виконанні Аліни Яхно. Словами вдячності, любові, шани до педагогів переповнені слова випускників 2015року Гайдей Оксани та Дячка Владислава. У дарунок надіслали свою пісню добрим, мудрим, любим вчителям чарівні випускниці НВК: школи-інтернат-гімназії. В єдиному вальсі злилися серця прекрасної юні та зачарували всіх присутніх своїм ніжним танцем. З надією і вірою у те, що всі бажання неодмінно збудуться випускники випустили   різнокольорові кульки високо-високо у небо. Фінальною піснею від Капкан Богдани «Україна - це я» свято завершилося.