onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — До уваги здобувачів освіти, працівників закладів освіти Гайсинського району, батьків та інших законних представників здобувачів освіти!

До уваги здобувачів освіти, працівників закладів освіти Гайсинського району, батьків та інших законних представників здобувачів освіти!

IMG-a70506217032023ae2287de887fec6b5-V

 

Карантин - не канікули!

Зверніть увагу, що призупинення навчання у зв'язку з карантином, запровадженим з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції COVID-19, спрямоване насамперед на те, щоб максимально обмежити спілкування дітей з іншими особами. Ступінь ефективності карантину напряму залежить від того, наскільки будуть обмежені особисті контакти. Діти мають перебувати вдома.

Сьогодні є усі можливості для того, щоб здобувачі освіти могли навчатися онлайн. Дистанційне навчання забезпечує ФМГ № 17 Вінницької міської ради (посилання https://disted.edu.vn.ua/courses/learn/12942). Кожен заклад освіти Гайсинського району розробив заходи щодо проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації. Відповідна інформація має бути розміщена на офіційних сайтах закладів освіти. За додатковою інформацією щодо дистанційного навчання можна звернутися до адміністрації закладу освіти.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

  1. часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  2. під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  3. якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
  4. не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження;
  5.  Джерела з актуальною інформацією щодо випадків захворовання спричинених новим коронавірусом:

Бережіть себе! Будьте здорові!

 

Відділ освіти Гайсинської райдержадмііністрації