onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти Гайсинського району

12 лютого 2020 року в залі засідань РМК під головуванням начальника відділу освіти районної державної адміністрації В.М. Шрамко, за участю працівників відділу освіти та районного методичного кабінету, проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Відкриваючи нараду Валентина Миколаївна вручила Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, дипломи та подяки КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» та Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді колективам, педагогам та вихованцям НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія м. Гайсин, СЗШ І-ІІІ ступенів с. Кіблич, районної станції юних техніків – нагороди отримали їх керівники Н.М. Ткачук, А.Л. Павленко, В.Д. Панчук.

Відповідно до плану проведення наради працівники відділу освіти А.В. Нестерук та О.П. Буга ознайомили присутніх із листами МОН України, Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, Державної служби якості освіти у Вінницькій області, що стосуються питань реєстрації учнів для проходження ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання, моніторингу заходів щодо покращення результатів ЗНО, формування електронних паспортів об’єкта мережі надання публічних сервісів та послуг, дотримання керівниками ЗЗСО Закону України «Про освіту» щодо інформаційної відкритості роботи закладів освіти.

Працівники районного методичного кабінету В.П. Сич, В.В. Ревкач, В.М. Подчос, Л.П. Крук у своїх виступах висвітлили питання, що стосуються підвищення кваліфікації педпрацівників, формування вибору електронних версій підручників для 3-х та 7-х класів в системі ІТС «ДІСО», проведення заходів із запобігання виникненню негативних проявів поведінки неповнолітніх, покращення національно-патріотичного виховання, відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (»Джура»). Окремим блоком були розглянуті питання дотримання правил безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, протидії боулінгу. Окрім теоретичного розгляду цього блоку питань директор НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м. Гайсин Т.А. Вдовцова поділилась практичним досвідом роботи з питань створення безпечного середовища в закладі освіти для учнів, педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу.

Учасників наради поінформовано про умови та порядок проведення Всеукраїнських, обласних, районних конкурсів: «Розвиток управлінської компетентності в умовах Нової української школи», «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», «Охорона праці очима дітей», «Фахівець психологічної служби в інформаційному просторі».

Підводячи підсумки роботи наради начальник відділу освіти В.М. Шрамко акцентувала увагу на питаннях фінансування, кадрового та матеріально-технічного забезпечення, сертифікації педагогів, оптимізації мережі закладів освіти, функціонування шкіл з малою наповненістю дітей, формування спроможних шкіл по забезпеченню кращих результатів освітнього процесу. Валентина Миколаївна ознайомила учасників наради з результатами моніторингу щодо стану фінансової дисципліни в освітніх установах області. З усіх розглянутих питань начальником відділу освіти були сформовані конкретні доручення та рекомендації керівникам закладів освіти.

IMG-bc2d6980172ee6bdc528a29657c88c46-V

IMG 20200212 090225