onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар учителів зарубіжної літератури на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназії м. Гайсин

04.12.2019 року на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназії м. Гайсин відбувся районний семінар учителів зарубіжної літератури. Відкрила семінар виконувач обов’язків директора освітнього закладу Н. М. Ткачук. У дружній і теплій атмосфері присутні з цікавістю переглянули презентацію закладу освіти.

Урок зарубіжної літератури в 8-В класі «Золота доба персько-таджицької лірики, її характерні особливості, видатні представники. Омар Хайям. Рубаї» провела вчитель російської мови та зарубіжної літератури Л.Д. Литвенюк.

Учителі-філологи перенеслися в країну Персію – незвичайний, непізнаний, таємничий край зі своїми суворими законами, мечетями, із казковими багатствами падишахів, загадковими красунями, великою мудрістю, своєрідною культурою…

Лариса Дмитрівна протягом уроку формувала життєві компетентності учнів: комунікативність, ініціативу, лідерські якості. Здобувачі освіти уявно подорожували Персією, складали сенкани, асоціативний кущ, відповідали на проблемні запитання, працювали індивідуально, у групі, колективно. Східний танець та театральна імпровізація справили неабияке враження на присутніх, адже учні майстерно зіграли свої ролі, а складені вчителями-філологами рубаї вразили глибоким філософським змістом та любов’ю до життя.

Проаналізувавши відвіданий урок, кожен із присутніх мав можливість задуматися над поняттям «чесність», «гідність», «доброта», «справедливість», «мудрість», колеги відзначили високий рівень його підготовки.

Семінар пройшов на високому методичному рівні в атмосфері добра та співдружності, підвищив освітній рівень педагогів.

20191204 100026

20191204 092137