onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Конкурс на посаду директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Ладижинські Хутори Гайсинського району відбувся

18.10.2019 року відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад району, затвердженого рішенням 17 сесії Гайсинської районної ради 7 скликання від 07.06.2018 року, відбувся конкурсний відбір переможця конкурсу на посаду директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Ладижинські Хутори Гайсинського району.

Взяти участь у конкурсному відборі виявила бажання одна особа – Грибінна Віта Іванівна. Вона пройшла тестову перевірку на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, перевірку професійних компетентностей, що відбувалася шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання. Віта Іванівна також провела презентацію державною мовою перспективного плану розвитку СЗШ І-ІІ ст. с. Ладижинські Хутори Гайсинського району та відповіла на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

За одностайним рішенням комісії набрана за підсумками усіх етапів кількість балів дозволила Грибінній В.І.стати переможцем конкурсу.

Вітаємо Віту Іванівну з перемогою та бажаємо їй професійного зростання, успішної реалізації планів та задумів, вдалої співпраці з усіма учасниками освітнього процесу!

Грибінна Віта Іванівна, педагогічний стаж 31 рік, з 2010 року по даний час працювала вчителем початкових класів СЗШ І-ІІ ст. с. Ладижинські Хутори, виконувала обов’язки голови профкому школи, закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини за спеціальністю «Початкова освіта».

Протокол №2 засідання конкурсної комісії від 18.10.2019 року.

Л1

Л2