onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Триває конкурс на посаду директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Ладижинські Хутори

На виконання Законів України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту», на підставі Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад району, затвердженого рішенням 17 сесії Гайсинської районної ради 7 скликання від 07.06.2018 року, триває конкурс на посаду директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Ладижинські Хутори Гайсинського району.

Протягом визначеного терміну виявив бажання та подав необхідні документи один претендент на цю посаду – Грибінна Віта Іванівна.

09.10.2019 року у залі засідань Гайсинської районної ради відбулося засідання конкурсної комісії, до складу якої входять по 2 представники кожної із сторін, визначених Законом України «Про загальну середню освіту»:

-        представники засновника;

-        представники трудового колективу, які були обрані загальними зборами трудового колективу закладу освіти;

-        представники батьківського самоврядування ЗЗСО;

-         представники громадського об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти – громадської організації «Рада директорів закладів загальної середньої освіти Гайсинщини».

Під час засідання були обрані голова комісії – Боровий Григрій Іванович, голова Гайсинської районної ради, та секретар комісії – Волошанюк Світлана Григорівна, голова ГО «Рада директорів».

Комісія розглянула заяву особи, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, та подані нею документи на відповідність установленим законодавством вимогам. Шляхом відкритого голосування комісією прийнято рішення, яким претендента на посаду директора СЗШ І-ІІ ступенів с. Ладижинські Хутори Гайсинського району Грибінну Віту Іванівну допущено до участі у конкурсному відборі.

Кандидату на посаду директора СЗШ І-ІІ ступенів с. Ладижинські Хутори запропоновано 10.10.2019 року ознайомитися із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

18.10.2019 року відбудеться конкурсний відбір, який включатиме в себе перевірку на знання законодавства України, перевірку професійних компетентностей (письмове вирішення ситуаційного завдання), публічну та відкриту презентацію кандидата перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Протокол засідання конкурсної комісії конкурсу на посаду керівника СЗШ І-ІІ ст. с. Ладижинські Хутори

IMG 20191009 090648

IMG 20191009 090905