onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада з керівниками дошкільних закладів

Нарада з керівниками дошкільних закладів

11 вересня 2019 року на базі районного методичного кабінету відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної освіти району під головуванням начальника управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА Шрамко Валентини Миколаївни.

Очільник освітянської галузі району звернулась до директорів (завідувачів) з вимогою налагодженої та цілеспрямованої діяльності  з усіма учасниками освітнього процесу. Валентина Миколаївна зупинилась на актуальних питаннях прийому дітей до дитячих садків, відповідальності керівників ЗДО щодо зарахування вихованців без профілактичних щеплень, організації харчування та відповідного контролю за якістю продукції, висвітлення діяльності закладу на власних сайтах, моніторингу народжуваності дітей у міській та сільській місцевості. Також Шрамко В.М. наголосила на важливості здійснення ефективної кадрової політики, належного визнання працівників, відзначення їх за результативну працю та з нагоди ювілею.

Питання проходження курсової підготовки та атестації педагогічних працівників дошкілля розкрив завідувач районного методичного кабінету Сич Віталій Петрович. Посилаючись на зміст постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників», завідувач РМК ознайомив учасників наради з новим Порядком підвищення кваліфікації педпрацівників.

Методист районного методичного кабінету Подчос Володимир Миколайович зосередив увагу учасників наради на питаннях організації охорони праці та безпеки життєдіяльності, попередження дитячого та виробничого травматизму під час освітнього процесу, стану підготовки опалювальних систем до осінньо-зимового періоду та посилення протипожежного захисту у ЗДО району.

Окремі актуальні проблеми у діяльності дитячих садків розкрила методист РМК Діхтяр М.Д., серед яких питання налагодження співпраці між вихователями дитячих садків та вчителями перших класів, необхідності відвідування уроків, занять та партнерської взаємодії, планування освітнього процесу з урахуванням сучасних вимог, зміни підходів до роботи з батьками, проведення Тижнів батьківства та ознайомила з листами, наказами МОН, МОЗ України та Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА.

IMG 20190911 092736

IMG 20190911 092718