onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Вічна пам'ять залишиться в серцях колег

Вічна пам'ять залишиться в серцях колег

25 липня 2019 року передчасно пішов з життя Луценко Василь Михайлович – методист Гайсинського районного методичного кабінету, наш колега.
     Колектив працівників управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації з почуттям глибокої скорботи сприйняли звістку про смерть професійного методиста, висококваліфікованого учителя Василя Михайловича.
     Пам'ятатимемо його як величезного патріота фізичної культури та спорту в районі, людину доброзичливу, щиру і чуйну, авторитетну особистість, педагога за покликанням. Йому були властиві відповідальність, пунктуальність, сумлінність, високий професіоналізм, порядність, закоханість у свою справу. Він завжди був готовий зрозуміти, почути і протягнути руку допомоги оточуючим.
     Світла пам'ять про Луценка В.М. – досвідченого методиста, справжнього педагога, доброго колегу і друга назавжди залишиться в наших серцях.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким з приводу тяжкої втрати. Поділяємо Ваше горе.

134738874 4676969 vera115

михалич1