onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — «Хай сонцю та квітам всміхаються діти!»

«Хай сонцю та квітам всміхаються діти!»

Відповідно до розпорядження голови Гайсинської районної державної адміністрації №110 від 10 травня 2019 року в Гайсинському парку культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, в організації та проведенні яких взяли участь працівники управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

Усіх присутніх вітали голова Гайсинської районної ради Боровий Григорій Іванович та заступник голови Гайсинської районної державної адміністрації Несвятий Сергій Миколайович, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Цього дня були нагороджені переможці обласних конкурсів, змагань та фестивалів. Сто сім учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців Будинку школярів та молоді, станції юних техніків, дитячо-юнацької спортивної школи отримали подяки за підписами голови Гайсинської районної державної адміністрації та голови Гайсинської районної ради, а також грошові винагороди, на які було виділено понад п’ятнадцять тисяч гривень бюджетних коштів.

Своїми запальними виступами гостей порадували: загін барабанщиць «Віват, ліцей!» ліцею №7 м. Гайсин, переможець обласного конкурсу солістів -вокалістів та читців «Зіркова Мрія» Цехмейструк Ізабель, учениця НВК: СЗШ І – ІІІ ст. - гімназія, танцювальний колектив «Юність»НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин та ансамбль дитячої естрадної пісні «Кіндер – сюрприз» СЗШ І – ІІІ ст. №4 м. Гайсина.

IMG 4112 - копия