onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — «Тих днів не згасне слава!»

«Тих днів не згасне слава!»

7 травня в Гайсинському районному Будинку школярів та молоді відбувся святковий концерт «Тих днів не згасне слава!», присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На святі були присутні  голова районної організації ветеранів  Гоц Леонід Федорович, голова районної організації інвалідів війни та збройних сил  Очеретнюк Павло Іванович, голова районної спілки воїнів інтернаціоналістів  Свіріпа Володимир Михайлович, голова міської організації ветеранів України  Галузінський Микола Миколайович, голова спілки АТО  Данилюк Микола Миколайович, ветерани, гості, вчителі та учні шкіл міста.

Полеглих героїв  присутні вшанували хвилиною мовчання. Вихованці військово-патріотичного гуртка «Патріот» поклали квіти до меморіалу загиблих воїнів.

Гарний настрій та святкову атмосферу присутнім дарували юні виконавці Гайсинської музичної школи та Будинку школярів та молоді. Особливо вразила глядачів  танцювально-хореографічна постановка «Елегія» у виконанні вихованців  Кисляцького навчально-виховного комплексу для дітей з вадами слуху. Родзинкою концертної програми стали виступи танцювальних колективів «Дитинство» (керівник Стус М. С.) та «Юність» (керівник Римар А. П.).  До уваги аудиторії були представлені показові виступи вихованців гуртка  «Патріот» (керівник Кривіцький В. В.) Гайсинського районного Будинку школярів та молоді, які досить професійно відтворювали елементи бойового мистецтва та прийоми самозахисту. Поруч з дітьми на святі виконували пісні ветерани:  народний аматорський хоровий колектив ветеранів війни і праці (художній керівник Бурякова Т. В.) та чоловічий ансамбль «Ветеран» районної організації інвалідів війни (Лоза А. С.).

Голова районної організації ветеранів Леонід Федорович Гоц вручив грамоти учасникам заходу.

IMG 20190507 144115

IMG 20190507 144854